Shqip | Nederlands | English

Mirė se vini tek Krenar.be

Kjo ėshtė faqja kryesore qė pėrmban ueb faqet e ardhshme:


Albio1 Toolbar
Toolbar me radio shqip, lajmet me te reja, chat, lojra te ndryshme e shum gjera tjera...

Arti Market
Mini market nė Hasselt tė Belgjikės me produkte nga Kosova, Shqipėria dhe shtetet tjera ballkanike.

Chelsea-Al
Faqe interneti pėr ekipin e Chelsea. Nė gjuhen shqipe dhe angleze me informata tė llojlojshme, video, tv dhe shiko ndeshje drejtperdrejt

E-posta
Kėtu mundeni tė bėni njė e-post personale dhe tė kontrolloni at.

Google Shqip
Kėrko nė gjuhen shqipe pėrmes Google.

Kombetarja
Nė kėtė faqe i gjeni tė lajmet, arkivin, rezultatet dhe ndeshjet e ardhshme tė kombėtares shqiptare. Gjithashtu do tė keni mundėsi tė shikoni futboll drejtpėrdrejt.

LuajOnline
Luaj mbi 500 lojėra tė ndryshme qė janė vendosur nė kategori tė caktuara. Lojėrat janė pjesėrisht tė pėrkthyer nė gjuhen shqipe.

New-Software
Kėrko softuer tė ndryshėm nė gjuhen angleze.

Optimalizimi pėr makina kėrkuese
Pėr tė gjithė personat qė kanė ueb faqe dhe dėshirojnė qė tė kanė mė shumė vizitorė, ne kemi shkruar njė kurs qė e kemi vendosur nė internet. Atu ne ju shpjegojmė disa mėnyra se si keni mundėsi qė tė tėrhiqni mė shumė vizitor nė ueb faqen tėnde. Kursi ėshtė 100% falas!

Shqip Messenger
Faqe e kushtuar Windows Live Messenger ku mundeni tė e gjeni kėtė nė gjuhen Shqipe.

Shqip Toolbar
Kėrko nė gjuhen shqipe pėrmes Google, dėgjoj radiot shqiptare nė internet, mbroju kundėr viruseve dhe shumė mundėsi tjera,...